Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most vitte el a mentő a...

Most vitte el a mentő a barátnőmet korházba, szerintetek kb meddig lesz bent, mit fognak vele csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

3 napja elkezdett görcsölni meg hányingere volt, többször felhívták az ügyeletet, kimentek hozzá 2-szer, kapott injekciót meg egy csomó fájdalomcsillapítót.

Azt mondták neki, hogy az epéjével valami (gyulladás vagy epekő), de csak februárra kapot időpontot hasi ultrahangra.

Pár órával ezelőtt megint görcsölt, és most vitte el a mentő :(

Meg fogják műteni? Vagy mit fognak vele csinálni? :( Mennyi ideig lesz korházban?



2013. dec. 17. 22:17
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért, csak kapkodtam, meg félek :S


"epéjével valami" -> epéjével van valami

2013. dec. 17. 22:18
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ultrahang, vérvétel, vizsgálgatni fogják. Meddig? Ezt nem lehet tudni. Magyar egészségügy. Nyissák ki a hozzátartozók jól a tárcájukat, akkor esélyes, hogy gyorsabban foglalkoznak vele. Ez nem cinizmus, ez a valóság.
2013. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Hat ha az en parom most vinne el a mento akkor en tuti nem itt kerdezoskodnek hanem azonnal utanna mennek!Sot ott megmondanak neked is,hogy mi a baja....
2013. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyi ezt így nem tudom, mivel mentő vitte el őt így azonnal ultrahang meg minden vizsgálat meglesz ejtve szerintem már javába cibálják minden felé, ha nagy a gáz akkor lehet már a műtőben van éppen. Nem tudom nem vagyok doki a volt anyósommal is volt hasonló, bevitték kapott valami infúziót plusz gyógyszeres kezelést 2 nap után már mehetett is haza. Neki is az epéjével volt valami gáz.


De tényleg nemtudom, ha azonnal műteni kell akkor szerintem örülhet ha karácsonyra hazaengedik :( Rossz belegondolni hogy valaki a kórházba karácsonyozzon...

Nem tudom mi lesz, én holnap minél előbb bemennék a kórházba megnézni mi a helyzet, vagy ha nem tudsz akkor hívj fel valakit aki tudja, lehet a barátnőd nem örülne ha zaklatnák akkor, lehet el sem tudnád érni, kitudja mikor mit csinálnak szegénnyel.


Amikor az én barátnőmet vitték el kórházba hajnalok hajnalán vittem be autóval neki nem epe gondja volt hanem petefészek cisztája volt elég súlyos volt már akkor mert elég durván kifakadt és mondták is az orvosok hogy jó hogy bevittem mert már csak alig 2-3 napig bírta volna :((( Másnap délben már vitték is be a műtőbe mert amikor bevitték jobban lett, de ami eredményeket kaptak a vizsgálatok során olyanok voltak hogy a főorvos is majdnem elájult mert szinte minden rossz volt, csoda hogy nem omlott össze az egész keringése mert olyan gáz volt a helyzet. És mind ez egy 23 éves fiatal nőnél.

Én akkor alig 21 éves fejjel azt sem tudtam éjjel mit csináljak mert olyan szinten rosszul volt, mire a mentők kiértek volna az 10 perc mert korábban a szomszédhoz annyi idő volt, nekem autóval főleg éjszaka 0 forgalomba 3 perc. Gyorsan ölbe vittem le a barátnőmet, apám gyors bedobta a ruháit egy táskába plusz én is magamra kaptam a melegítőmet a cipőt úgy dobták utánam mezítláb mentem ki az autóig karjaimba a barátnőmmel.

Őt másnap műtötték is, majd durván 10 napig bent kellett maradnia megfigyelésen mert folyton tisztogatni kellett belül hogy ne legyen gond. Sőt 1 hónappal később megint be kellett feküdnie egy kis műtétre igaz ott a 20 centis vágás helyett már csak 2 centiset vágtak neki hogy egy kis csővel beférjenek hogy leszívjanak valami váladékot, másnap reggel már jöhetett haza.


Bocsi hogy ezt leírtam de én jártam hasonlóan, sejtem mi ez, és őszintén akkor megjártam a poklot mert gyakorlatilag a munkahelyemen és a kórházon kívül máshová nem is jártam, csak boltba hogy a barátnőmnek megvegyem azt amire szüksége van, még jó hogy a szülei is ott voltak vele, meg a barátnői, plusz az én haverjaim is bementek hozzá, plusz a szüleim hogy ne legyen egyedül, mert nagyon félt a kórházban.

Amint tudsz menj be hozzá... Támogasd őt.

2013. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.Noverem is kesobbre kapott idopontot,begorcsolt elvitte a mento.Masnap megmutottek.Es nekunk nem kellett penzt adni.Vannak rendes orvosok is.
2013. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


2. nem tudok utána menni, mert messze lakok, nincs kocsim, és még azt se tudom, hogy hova vitték. amint megtudom, hogy hol van, megyek hozzá meglátogatni..

2013. dec. 17. 22:36
 7/10 A kérdező kommentje:
ma 22:33 és hány napot volt korházban?
2013. dec. 17. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azert majd ird meg priviben,hogy milett vele!
2013. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mutet utan 5-6napot volt meg bent,mert sajnos folyamatosan hanyt :/
2013. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem most hétfőn műtöttek meg epekővel, pluszba még egy kis köldök sérvvel! És ma kiszedték a csövet az oldalamból és már jöhettem is haza! Mondjuk nekem nem volt begyulladva! Általában ha vkit a mentő visz ell akkor azt megműtik, mert lehetséges hogy a kő elindult az epe vezetékbe, ami nagy bajokat okozhat! Én nov.19én voltam ultrahangon, aztán 25ikén a sebészeti szakrendelésre! És dec 15én befeküdtem a kórházba, 16odikán megműtöttek és már itthon is vagyok! De nem egy kellemes érzés!
2013. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!