Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek most mit csináljak...

Szerintetek most mit csináljak? Megpróbáljam kiiratni magam vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szerdán és ma, pénteken is hiányoztam a suliból, azért mert későn keltem fel, és ilyenkor már nincs kedvem a 2.-3. órára bemenni. Tudom hülyeség, amúgy sokan megcsinálják hogy órákat késve jönnek be, de én tök cikinek érezném hogy ott mindenki nézi hogy én most jöttem be, ráadásul ma rövid nap volt (max. 3 óra-min. 1óra) és úgy tudom nem is volt tanítás, úgyhogy legalább a feléről lekéstem volna. Na csak az a probléma hogy kezd sok igazolatlan lenni ez, mert már a 3-mat elhasználtam, és ezek továbbiban jöttek. Szerintetek megpróbáljak orvoshoz menni, és ott mondani valamit hogy igazolja? Csak ott az a baj hogy csütörtökön voltam, akkor hülyén néz ki hogy igazol 3 napot amiben a középsőn voltam. De gondolkodtam azon hogy hagyom, mert volt oszt. társam akinek kihúzta a tanár az ilyen 12 óra igazolatlanját, és nekem sincs sokkal több. Mit csináljak szerintetek?

2013. dec. 20. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A mait igazoltasd az orvossal a szerdait meg anyukáddal.
2013. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz, ha olyan az orvosod, hogy belemegy ilyenekbe. Amúgy ma már ezt így meg lehet csinálni, hogy olyan kedved van, és nem mész be? A mi időnkben az osztályfőnök mindig számon kérte az összes igazolást a szüleinken.
2013. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Az jó, nekünk sose kéri számon, még általánsoba sem kérte. Amúgy nem hiszem, hogy régen senki sem lógott.

2013. dec. 20. 15:07
 4/5 anonim válasza:
Esetleg ne lógj a suliból. Tényleg nem akarok bunkó lenni, beszólogatni, de nálam nem nagyon van olyan, hogy "most lusta vagyok, úgyhogy nem megyek be". Amúgy ha tényleg fáradt vagy, nem nagy baj, viszont simán bemehetnél nap közepétől, kevesebb hiányzást még mindig könnyebb igazolni. :D
2013. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, h rosszul voltál fájt a fejed szerdán de csütörtökön bementél mert jobb lett aztán kamuzz valamit h biztos összeszedtél még valamit mert pénteken már az ágyból is alig bírtál kikelni ennyi probléma megoldva de azért szurkolok :D
2013. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!