Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a vizelet mintát napokkal...

Ha a vizelet mintát napokkal a leadás előtt "elkészítem az gond"?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor mennyi ideig lehet tárolni ? Vagy ha lefagyasztanám ? Köszönöm a válaszokat én komolyan kérdezem, komoly válaszokat várok.

2013. dec. 30. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem jó. Ne fagyaszd le semmiképp... viszont ha nem fagyasztod, akkor meg változik az egész... Miért nem jó az úgy, ha reggel leveszed?
2013. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félek hogy szilveszerkor nem csak alkoholt fogyasztok :(
2013. dec. 30. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:

1.-én hová akarsz vizelet mintát vinni, jóember?

Nagyon sürgős? Vigyed jövő hétfőn, akkorra tuti lesz!

2013. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Teljes labor vizsgálatra küldtek. Egy 7 biztos, hogy elég ?
2013. dec. 30. 23:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát figyi, ha laborvizsgálat lesz, akkor csak alkoholt fogyasztasz max, ennyit igazán kibírsz.
2013. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vérvétel,vizelet vizsgálat,hasi ultrahang. Ezeket csináljàk, nem kéne kockátatnom csak ha iszok ... Kitudja mik történhetnek !
2013. dec. 31. 00:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Időpontot kértél? Csak mert én beleestem abba a hibába, h hittem a háziorvosomnak, hogy nem kell időpont...ha neked is ezt mondták, akkor is kérj, jobb a biztonság. Én is futottam egy felesleges kört, aztán kiderült, hogy csak másfél hét múlva van legközelebb időpont. Ha eddig nem kértél, sürgősen tedd meg!

Bocs az offért.

2013. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem kell időpont, mert a 18éven aluliak soron kívül be kerülnek!
2013. dec. 31. 00:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, ez lehet, hogy így van tényleg. Én már elmúltam 18, azt tudom, hogy nekem kellett, pedig azt mondták, hogy nem kell. Lehet, hogy téged soron kívül beengednek. Azért betelefonálhatsz, hogy biztosra menj.
2013. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Telefonáltam,voltam és így már nem kell agyalnom
2013. dec. 31. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!