Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek az égésemmel?

Mit tegyek az égésemmel?

Figyelt kérdés
Szilveszter előtt egy nappal történt meglottek tűzijátékkal megégett a bal combon elől eddig ne volt piros körülötte de tegnap elég nagy boltban az lett és fáj is mit csinálják bekossem irixel szoktam fújni miért piros gyulladasban van? Pls
2014. jan. 3. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egész égési felületet folyékony betadinnal kend le, 2 nap és rendbe jössz.Második nap már meg sem érzed, hogy van.
2014. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt egy két holyag is körülötte szerintem harmadfokú de nem tudom alkotja így lesz?
2014. jan. 3. 09:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkoris így lesz ahogy leirtad?
2014. jan. 3. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, hólyagra is jó. Nyom nélkül elmúlik tőle és fertötleniti.
2014. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hólyagosodás másodfokú égésre jellemző. Tegyél rá Fenistil gélt vagy Curiosa gélt. Ezek fertőtlenítik és gyógyítják.
2014. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat megnyugtatók voltak ma este levettem a tapaszt és tök szép volt csak még nagyon piros körülötte az baj?
2014. jan. 3. 20:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!