Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szentendrén: Dr. Dobos György,...

Szentendrén: Dr. Dobos György, Dr. Lőrincz István, és Dr. Koniorczyk Katalinról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Lőrincz István rendes orvos.

Én évekig jártam hozzá az újpesti sztk-ba.

2014. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Dobos Györgyöt ismerem, nem ajánlom... nagyon nem. a többit nem ismerem, de biztos jobb, mint ez az állat :D
2014. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Dobos egy görény, bunkó paraszt állat... Bocsánat.

Konyó kedves aranyos, egyszer voltam nála, de tök jó fej volt. :)

Régebben volt egy Gombos nevű doki, na ő is jó volot, de elment sajnos máshová...

2014. ápr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagy szerencsének tartom, hogy nem betegként kerültem Dr. Dobos György kezei közé! Ma olyan minősíthetetlen hangnemben ordibált velem az utcán, teljesen indokolatlanul, ami egyáltalán nem méltó egy orvoshoz. Mindennek két kerületi rendész is fültanúja volt. Nőgyógyászként így üvöltözni egy nővel!?! Atyavilág, ennek az embernek a paciensei mind nők!!!
2019. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!