Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elveszítettem a TAJ kártyámat,...

Elveszítettem a TAJ kártyámat, mi van, ha nem vagyok hajlandó fizetni az újért?

Figyelt kérdés
Rendszerváltás óta először fordul elő, hogy elveszítek egy okmányt. Öregszem. Nem tudom, de az igazat megvallva nem is akarom kifizetni az új kártyát, mert ez még is csak egy szolgáltatás, amiért fizet a munkáltatóm. Mi történhet, ha nincs kártyám? Hogyan kapom ezután meg az ellátást, ami ettől még jár nekem? Kártya ide vagy oda!?

2014. jan. 7. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A taj számoddal. Már ha tudod.
2014. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem csak a munkáltatód fizet érte, hanem te is. Ahol kérik, megpróbálhatod bemondani a számát, de nem biztos, hogy elfogadják. A személyi igazolványt sem akarnád pótolni, ha elveszik? Az még nem is "szolgáltatás".
2014. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!