Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti is szédültetek az orrsövény...

Ti is szédültetek az orrsövény műtét után?

Figyelt kérdés

Kedden műtöttek,és csak annyit csináltam hogy teregettem,pihenek,boltba mentem..

És szédülök,ez normális?

Szerdán megyek kontrollra,de nem tudom mennyire okés.


2014. jan. 12. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatok, amiket hallottam orrsövény műtét után: füllzúgás, orr bedugulás, szédülés, pattogó hangok az orrban. Sokan megbántánk. Az orrműtétek tele vannak szövődményes kellemetlenségekkel.
2014. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A pattogó hang még szerintem normális,mert szétverik a porcot.De elmúlik egy idő után a szédülés?

Pár hétig tisztul az orr azért dugul be,de remélem ez helyrejön.

Nem szeretnék 24évesen örökre szédülni:-(

2014. jan. 12. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki mesélte, neki a füllzúgás és az orrbedugulás évek óta van a műtét után. Nekem orrendoszkópiám volt, ott egy csonthártyát törtek de utána 1hétig szédültem és 2napig be volt dugulva az orrom meg vér jött belőle. Bízz a kontrollban, az orvos választ fog adni. Kontrollig felesleges ilyen ENYHE tüneteken rágódni, mert pár napja műtöttek.
2014. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Remélem jót mond.Bár kb semmiről se világosított fel,hogy mit nem csinálhatok..

Csak az egész napos szédülés,fejfájás zavar,aggódom:-(

köszi a választ!

2014. jan. 12. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo!

nem a kerdesedre valaszolok, ezert elnezest kerek. en szeretnek kerdezni toled, mivel nekem is van orrsoveny ferdulesem.azt szeretnem megkerdezni, hogy miert kerult sor mutetre?

Milyen tuneteid voltak?

Koszonom szepen ha irsz es jobbulast kivanok!

2014. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Nekem is megállapítottak elég súlyos orrsövényferdülést, és emellett otoszklerózist is. És a tünet amivel orvoshoz mentem pont a fülzúgás (nem épp mindig, de utcán, hangversenyeken, kóruson vagy ha zongorázom igen.)

Na most, ha megműttetem az orrom, akkor lehet, hogy a fülzúgás konstanssá és még zavaróbbá válik? Vagy van esély, hogy elmúljon?

2014. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát évek óta mondták hogy nem ártana megműteni,mert a jobb oldalon nem kaptam levegőt. Egyébként allergiás is vagyok,így rávettem magam.

De be ne vállald altatás nélkül!!Nekem nem hatott a nyugtató és kegyetlen volt.


Egyébként a tamponszedés után vettem levegőt és hát van különbség!Amúgy nem dagadt be semmim és nem is látszik.

De ez a fejfájás meg szédülés rem elmúlik..ak megéri.Habár még el van dugulva.

Ha 2hét múlva rákérdezel hogy elmúlt e,megírom h megéri e az egész:-)


A másik válaszolónak; szerintem nem biztos hogy ezért zúg a füled,de sose tudni. Lehet elmúlna a műtéttől,de altasd magad!

2014. jan. 12. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Remek. Orrsövényferdüléstől zúghat a fül, de a műtét még rátesz egy lapáttal?! Fasza.
2014. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, most hogy éred magad? Elmúltak a panaszok?
2014. márc. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!