Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulako eseten ki kell...

Mandulako eseten ki kell szedetni a mandulat?

Figyelt kérdés

Sziasztok kulfoldon vagyok es itt a muteti beavatkazok bovuletes osszegbe kerulnek. Mar igazsag szerint tobb eve neha-neha kissebb-hosszabb idore megjelenik a mandulakovem, es hat igazan zavaro. Neha talan 3-4 havonta be is gyullad a mandulam, de nem veszesen..

Arra lennek kivancsi hogy ha haza kerulok Magyarorszagra, akkor vetessem-e ki? Nyilvan egy orvoshoz elmennek mindenkeppen! Csak Most igazan megijjedtem mert jelenleg be is van gyulladva es minden felet irkalnak. SZoval aki jart mar ilyen problemaval orvoshoz az legyszi irjon! Oh s megvalami, mennyire lehet ez karos hosszu tavon? Koszi szepen a valaszt!!!! szia



2014. jan. 13. 04:56
 1/3 A kérdező kommentje:
22 Fiu
2014. jan. 13. 04:58
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok,pont ez a tema miatt regisztraltam most fel.11 evig Erős dohányos voltam,ra egy evre kialakult a manddulakovem :( probaltam a sos vizes oblogetest,antibiotikomot szedtem ,sot meg piszkaltam is h.kijojjon,de semmitol sem mult el.Ket eve ugy volt,hogy kiszedetem ,majd egy jo baratom rabeszelt ,hogy a mandulat nem azert teremtette a Jo Isten h.csak ugy kiszedjek,sot nagyon is nagy szerepet jatszik,elgondolkodatm rajta, vegul nem mentem el a mutetre. Harom honapja nem dohanyzom es vele egyutt elmult a mandulakovem is,plusz egy bioboltba vett oralis spray segitsegevel felgyorsult a gyogyulas.Remelem tudtam valakinek tanacsot adni :) szep napot !
2014. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! ez talan egy elegge hulye kerdes lessz, de olvastam mar azt is hogy valakinek tobb even att volt mandula kove es viszonylag tunetmentesen ( a feher kis csunyasagokat leszamitva) tehat az orvos sem ajanlotta hogy szedesse ki a mandulajat, tehat lenyegeben ez egy betegseg? de lehet vele eggyutt elni? Mert halottam en mar annyi fele variaciot hogy nemigaz...
2014. márc. 1. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!