Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Már egy ideje be-beszédülök...

Már egy ideje be-beszédülök és csak teljes nyugalmi állapotban (filmnézés, simán fekvés, buszon ülve) szokott előtörni egy érzés mellkas tájékon. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Nagyon érzem, hogy dobog, és elkezd zsibbadni mindenem fokozatosan erősödve, aztán már fel kell állnom hogy lenyugodjak egyáltalán.

Az este már egy stroboszkóp hatás alatt sokkal erősebb volt nagyon megijedtem, mert azt hittem le áll a szívem. Kérek valakit hogy segítsen mert már 3hete mindennap előtör kisebb nagyobb mértékben és most megijedtem a villogás miatt, mert tesóm epilepsziás volt...pulzusom ingadozik akár 110ről 63ra egy nap nyugalmi állapotban, a vérnyomásom állandó 130/90 környékén.


2009. dec. 3. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet pajzsmirigy-probléma is, pánikbetegség is, ki kell vizsgáltatni.
2009. dec. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!