Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek az orvosi bürokráci...

Mit tegyek az orvosi bürokrácia ellen?

Figyelt kérdés

A családban ekcémás van, nekem B12 injekció kéne, az ekcémára meg elocom, de sehol senki nem hajlandó felírni.


Gyakorlatilag EGY ORVOS SEM ÍR FEL SEMMI normális vagy hatékony gyógyszert, csak a gyerekdrazsékkal próbálnak vajákolni, azokon nincs felelősség.



Mit lehetne ez ellen tenni?


Szeretnénk normális gyógyszerekhez jutni, mert meló meg egyebek mellett nincs idő kijárni az orvosi bürokrácia útvesztőit, amiről egyébként is ötvenfelé terelnének meg elkezelgetnének!

Nem nyuggerek vagyunk!



Oroszországba csomó minden megvehető, lenne de nem kapnánk egyhamar vízumot.


Mit tegyünk?



2014. jan. 22. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Azért nehogy már te mondd meg, mire van szükség, mit írjanak fel...
2014. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már hogyne mondanám?


Én tudom mi hat, vagy szerinted csak fellapoztam a lexikont és ráböktem egy szóra?

2014. jan. 22. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A B 12 miért kell?- mit diagnosztizáltak?
2014. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vékonybél műtétem volt baleset miatt..


Nálam ez már nem tud felszívódni, nincs honnan..

2014. jan. 22. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológus szakorvos sem ír rá javaslatot? A laborjaid is igazolják a B12 miatti vérszegénységet?
2014. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!