Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesti lakcímkártya nélkül...

Budapesti lakcímkártya nélkül hova menjek dokihoz? Hol fogadnak?

Figyelt kérdés

Itt élek, de nem ide szól az állandó lakcímem, így tavaly áprilisban közölték velem, hogy nem tudnak nőgyógyászaton fogadni, mert az új törvények szerint csak oda mehetek, ahova az állandó lakcímem szól.

Én mindent megértek, de az embernek, ha problémája van, utazzon /jelen esetben én/ 300 km-t, mert ahol lakik, a területi orvosok nem fogadják?! Kaotikus helyzet!

Nőgyógyászt keresnék. Tudtok nekem segíteni, hogy hol fogadhatnának?

Köszönöm szépen!



2014. jan. 29. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
menj be az önkormányzatba és kérj budapesti lakcímkártyát. gondolom albérletben laksz, ezt is említsd meg bent és kifognak állítani egyet.
2014. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Mivel albérletben lakom itt, igen, így a tulajdonos aláírása kell, akik sok esetben nem szeretnék ezt! Nálam sem!

Aminek a valós okát nem értem, hiszen ez semmiféle kötelezettséggel nem jár és így is bármikor tud bárki szerződést bontani.

2014. jan. 29. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!