Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ajánlanátok Zuglóban vagy a...

Á Niki kérdése:

Ajánlanátok Zuglóban vagy a környező kerületekben szülész-nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk fel és egyáltalán semmi tapasztalatom nincs az orvosokkal,normális nem pénzéhes dokit keresek aki odafigyel a babára és rám is végig e terhesség alatt, és a szülésnél sem egekbe kiáltó a tarifája.

2014. jan. 31. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Örsön van 2 is,akit tudok ajánlani. AZ egyik a Fekete Antal, a másik a Baksay László.

Mindketten nagyon normálisak.

Árat nem tudok, vhol olvastam, h a Fekete 100-at kért egy szülésért és 6-ot a magánrendelésen.

2014. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia.én is nem rég költöztem fel.én a Tolnay Lajoshoz járok vizsgálatokra.mikor elsőnek mentem orvoshoz ő volt és annantol kezdve ő hozzá tuttam csak menni,mert azt mondták hogy ő kezdte el a vizsgálatot.nen is értem ezt mondjuk,hogy miért is van igy.de attól függően őt én nem ajánlom.másfél hónapja nem vizsgált meg.az elején még normálisnak tűnt.annyira megyek be,hogy aaz aszisztens ki irja a tappenzem és vérnyomás és súly mérés ami meg be utaló kell azt is ki adja.azt .ennyi.sajnos nekem meg magán orvosra nincs,pénzem.
2014. jún. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!