Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ebből vakbélműtét lesz?

Ebből vakbélműtét lesz?

Figyelt kérdés
Szerda óta fájlalom a hasam és hányás is kíséri. Lokalizálni is lehet a fájdalmam, ami nagyon a vakbél környéke. Pénteken elmentem orvoshoz, megnyomkodta a hasam, rettentően fájt a köldököm és a csípőm közt. Annyit mondott várjak, ha jobban fáj menjek vissza. Jobban nem fáj, de ugyanaz az erősségű fájdalom nem szűnik. Mit tegyek? Mi van akkor ha bemegyek az ügyeletre és kiderül hogy nem is ez a problémám, nem ciki?

2014. febr. 8. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem,menj nyugodtan! Egy vakbélgyulladást gyakran még orvos is nehezen tud diagnosztizálni.
2014. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most olvasgattam (lehet rosszul tettem.) de sokan ajánlják a jegelést, én este csináltam a fájdalom viszont megmaradt.
2014. febr. 8. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben műtenek vakbélt,van amikor jegelni kell,de ennek eldöntését orvosra kell bízni.
2014. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Visszamentem orvoshoz, lehet bélfertőzés. Azzal mit lehet kezdeni?
2014. febr. 10. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél probiotikumot és diétázz. Hányás,hasmenés van?
2014. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hányás van és székrekedés.
2014. febr. 11. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Még mindig? kaptál valamilyen gyógyszert?
2014. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kaptam tegnap egy injekciót (talán B6-ot). Már tudtam eszegetni, a keksz bennem maradt.
2014. febr. 11. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!