Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » David Gerincklinikával kapcsol...

David Gerincklinikával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Derék fájdalom, gericferdülés ilyesmit szeretnék ott megnézetni. Panaszom is van.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A David Gerincklinikával kapcsolatban van-e tapasztalatotok, jártatok-e már oda akár vizsgálatra akár tornára, kezelésre.

A derakam fáj, elvileg nincs nagy gond vele, nem fáj azért annyira hogy gyógyszert kelljen szednem, de szeretnék megelőzni komolyabb bajt.

Gerincferdülésem is van elvileg, bár ezt tavaly nem mondták mikor sztkban reumán voltam, bár nem tudom neki kell-e látnia.

Szóval megnézetném magam.



#gerincklinika
2014. febr. 11. 14:41
 1/4 anonim válasza:

én voltam ott kb 3-4x gyógytornán

a hely maga jó, jó megközelíthetőségű, jó gépeik vannak, csinos lányok a személyzet, mind fiatalok, de az áraik...

7500 forint volt 1 gyógytorna amiből 15 percet bemelegítettem így maradt kb 45 perc, de ált. előbb végeztünk

maga a torna baromi jó volt, nem is gondoltam volna, hogy ennyire jó, de közöltem hogy anyagilag nem tudom finanszírozni, hogy hetente 2x 7,500 Ft-ért járjak, ezért kértem otthoni edzéstervet és a gyakorlatok bemutatását. Ez folyton elmaradt és a 3. kérésem után végül otthagytam őket. Azt sejtem azért nem írt a gyógytornász otthoni edzéstervet, mert azt akarta fizessek 7500 tovább is.

Nem bántam meg, egy jó próba volt, de többet ilyenért nem fogok fizetni, inkább letöltök ilyen témával foglalkozó könyveket és magam edzem a hátam

2014. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez az, nem olcsó hely, sajnos sztkban minden olyan lassú ezért gondoltam megnézetném ott magam, aztán majd kiderül mint mondanak, bár a heti 2 *7500-at én sem bírnám sokáig.

Elég jó óradíj....

2014. febr. 12. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a gerincmaxszal kacérkodom egy ideje, úgyhogy a téma engem is érdekelne.
2014. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg Kovalenko klinika?
2014. febr. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!