Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Barátomnak adhatnak nőgyógyász...

Barátomnak adhatnak nőgyógyászaton igazolást?

Figyelt kérdés
tudom, hogy furán hangzik, de visszatérő gombás fertőzésünk van, már 3féle gyógyszert kaptunk fél év alatt, ha ő ment orvoshoz meg se nézték (bőr és nemibeteg gondozón). egyik orvos ismerős ajánlotta, hogy közösen menjünk. most megint elég erősen kijött mindkettőnkön és egyszerűen tehetetlenek vagyunk.. szóval párom ott kaphatna iskolai igazolást? vagy elmenni háziorvosához, hogy ott voltunk de nem kapott?

2014. febr. 13. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

nem kaphat, pont emiatt ítéltek most egy srácot 100 óra közmunkára

gondolj bele, hivatalosan nőgyógyász hogy igazolhatna ilyet?


[link]

2014. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nőgyógyászati szakrendelés, csakis ISKOLA IDŐBEN van...?

(mert, ha nem... szerinted miért is adnának a megjelenésről igazolást?)

2014. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha adnak is, szinte garantálom, hogy az osztályfőnök nem fogja bevenni, azt hiszi, annyira hülye, hogy még kamuigazolást sem tud szerezni.

De nőgyógyászaton vele egyébként sem nagyon tudnának mit kezdeni, téged vizsgálnak, mondd, hogy állandó partnered van, és pingpongoztok a betegséggel, a te vizsgálatod, kenettenyésztésed után tudnak neki is gyógyszert adni. Te megkapod a receptet és odaadod neki, kész.

2014. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőgyógyászaton semmilyen ilyen jellegű igazolást nem adnak.


A táppénzes papír, igazolások a háziorvos feladata, kórházi kezelés után is oda kell menni a zárójelentéssel.


A fiú aki a cikkben lebukott, nem a teljes igazolást szedte a nőgyógyászatról, hanem pecsétet hamisított a háziorvosi igazolásra, és amit szerzett, az egy nőgyógyász szakorvosi pecsét volt.

2014. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
STD ambullancián tudnak igazolást adni.
2014. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tuti, hogy csak veled él nemi életet, akkor felesleges őt megvizsgálni. Nálad kell tenyésztést végezni és az alapján szájon át szedhető gyógyszert és krémet felírni neki is.
2014. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
biztos, hogy csak velem él nemi életet! adnak nekem igazolást, eddig is adtak. neki muszáj velem jönnie, mert már a 3.ik féle gyógyszeren vagyunk túl (mint írtam is). és ha róla kérdezne valamit a doktor úr, nem tudnék vaszolni. max az lesz, hogy elmegy háziorvosához igazolásért.
2014. febr. 13. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!