Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet kompressziós harisny...

Hol lehet kompressziós harisnyát vagy zoknit stb. feliratni?

Figyelt kérdés
A vádlim eléggé a combom meg mérsékelten van tele hajszálerekkel amik erőteljesen látszanak. Nem szeretném, hogy tovább romoljon a helyzet mivel még nagyon fiatal vagyok. (18 éves) Futni is szoktam hetente. Ilyenkore hol lehet feliratni harisnyát vagy zoknit? Mennyiért? Kihez kell forduljak?
2014. febr. 16. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell felíratni. Elmész a gyógyászatisegédeszköz-boltba és megveszed. Futóknak ezen kívül vannak kompressziós szárak, harisnyák, zoknik, ahhoz meg futócucc-boltba kell menni.
2014. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. febr. 16. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Van olyan kompressziós harisnya (harisnyanadrág) ami megelőző kopressziós, azaz nem szorít annyira, de mégis tart. Ezt a fajtát nem lehet feliratni orvossal. Ára kb 2,000 - 2,500 forint, és is gyakran hordok ilyet, mert NAGYON kényelmes benne mozogni, futni. A nagyobb (gyógyászati) terápiás kompressziós harisnyanadrágokat érdemes felirattatni orvossal (belgyógyász, kardiológus) de az annyira szoros, hogy felhúzni is rettenetesen nehéz: nem ajánlom. Van még egy fajta, ami nem gyógyászati, hanem sima "divat" harisnyanadrág, de mégis van benne szorítás, ez is olyan 2,500 körül van, és létezik belőle fekete is és nem csak testszínű, ha ez számít Neked, de futáshoz, jó a testszínű is. Remélem segítettem! :-)
2014. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!