Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bp-en gégész -melyik kerületbe...

Bp-en gégész -melyik kerületben ismertek jó (füll-orr) gégészt?

Figyelt kérdés

Az enyém megkérdezte, hogy dohányzok-e, majd vizsgálat nélkül el is küldött. Holnap kérek beutalót gégészetre, kérlek írjátok meg ha ismertek normálisat, aki megvizsgál, törődik a beteggel. Kérlek írjatok konkrétan melyik kerület, sztk neve, orvos neve, tapasztalat.

Újpesten lakok, azon kívül. Kérlek minél többen írjatok.


Köszönöm!



2014. febr. 24. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A 3. kerületi rendelőintézetben a gégészeten rendel a Dr Nagy Lujza főorvos asszony. Én már több mint húsz éve hozzá járok, és nagyon megvagyok elégedve Vele. Tudom Neked ajánlani. F.
2014. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is oda járok,csak dr.Barkóczi Beátához,és meg vagyok elégedve.

Újpestre ne menj,én is kerületi vagyok,két férfi dokinál is voltam,amikor Barkóczi doktornő 2 hetes szabin volt,és muszáj voltam menni,katasztrófák,engem is fél perc alatt elküldtek

2014. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!