Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit kell fizetni az...

Mennyit kell fizetni az alkalmassági vizsgálatra és a tüdőszűrésre?

Figyelt kérdés
Munkahelyemre kell eü kiskönyv, nincs tb-m. A tüdőszűrésnél a kis papírt nem kérem el csak a pecsétet a füzetbe és azt hogy egészséges. Saját pénzből kell kifizetnem. Valaki tudja az új árakat, vagy mindenhol más? Nem a lakcímemhez tartozó dokikhoz megyek, mert nem ott lakok. Köszönöm szépen.
2014. febr. 25. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy a papírt elkéred-e vagy sem, mert ugyanúgy kell fizetni!!! (kivéve ha 40 év feletti vagy) Én 1800Ft-ot fizettem Pécsett, de ez eltérő lehet. Az alkalmassági vizsgálatot nem tudom mennyibe kerül, nekem azt fizette a képző központ.
2014. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerencsére csak 1700 forint volt, egy óbudai oldalon olvastam a 6000 forintot és itt gyakorin is valaki 6-7 ezerről beszélt.
2014. febr. 25. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Hol?

(Melyik város?)

2017. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!