Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Intenzív osztályon mennyit...

Intenzív osztályon mennyit lehet a beteg mellett lenni, ha az közvetlen családtagunk?

Figyelt kérdés
Csak 1-2 óra az, amit vele lehet tölteni,vagy bent lehet mellette ülni?
2014. febr. 26. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Beteg allapitatol fugg. Min 10perc, max 2ora
2014. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 noezmeg válasza:
Helyi protokol határozza meg, illetve kórházakban minden osztályon fel van tüntetve mennyit lehet normál és kiemelt osztályon tölteni. Én személy szerint megértem az intenzíves ápolókat, te nem érzed, de útban vagy. A beteget mozgatni kell, de amíg idegen van nem lehet kitakarni mert a beteg jogai..stb. Nálad figyelni kell megmosod a kezedet, ha meleged van akkor is rajtad legyen a védő ruha, rajtad legyen a cipővédő, nem nyalod össze a beteget, mert amíg nincs rajtad a maszk bacikat terjesztesz. Tudom csúnya de Miskolci Megyei kórházban a 9 csecsemő élete mondják vagy nem fertőzés volt. Ott valamelyik antiszociális barom csak besurrant van olyan akinek nem lehet azt mondani nem lehet nem érti meg. És sajnos leszarja a következményeket. Külföldön dolgozó kollégák mondják ott is van látogatás, de kiemelt helyre a látogatóktól mintát vesznek, ha valami kipattan lehet tudni kit terhel a felelősség.
2014. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!