Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak abba az sztk-ba mehetek...

Csak abba az sztk-ba mehetek ami a lakóhelyemhez van kirdendelve?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz szeretnék elmenni de magánra nincs pénzem. A mi sztk-ba pedig nem szeretnék mert már egyszer rászántam magam,(pedig ffi dokihoz nem szeretnék menni).De mikor ott voltam valósággal hülyének voltam nézve h 21 éves létemre még nem szedtem fogamzásgátlót.Lassan indultam el a pasizás "rögös útján" (konkrétan 21 voltam)tehát addig nem éreztem szükségét a gyógyszernek mivel a madár sem járt "arra":D Megfogadtam h csak akkor fogok tabit szedni ha biztos a kapcsolat.Most van egy féléves kapcsolatom uh elérkezettnek látom az időt rá.De nem tudom hova menjek.A mi sztk-ba nem szeretnék,mivel amugy is idegenkedek attól h ismeretlen ffi lásson ott ahol csak a párom lát.Ugyh ha valaki tisztában van vele h ilyenkor milyen szabályok vannak érvényben,az megosztaná velem?Valamint ha lehet máshova menni,és tud női nődokiról írna nevet, címet és/vagy telószámot?(budapestit)Ha nem lehet akkor viszonylag olcsó,de kedves magándokit.Privibe is nyugodtan írjatok.
2008. júl. 21. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a problémával álltam szemben pár hónapja, csak rákszűrés ügyében. Mivel a kisvárosunkban van nőgyógyászati rendelés ( ahová nem akartam menni) , emiatt nem fogadott a hozzánk tartozó kórház. Teljesen kiakadtam, hogy ezért fizetem a TB-t? Végül megtudtam, hogy az Óbudai szakrendelő intézetbe is mehetek, ez esik a kisvárosunkhoz legközelebb. Nézz, kérdezz utána, mert látod, nekem is volt más lehetőségem.
2008. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!