Így adhatok vért?

Figyelt kérdés
3,5 évig füveztem de több mint 2 éve nem csinálom egyáltalán, cigit a fűvel egy időben raktam le. Pajzsmirigyalulműködésre és allergiára gyógyszert szedek.

2014. febr. 28. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vért adni ?
2014. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Felesleges volt kérdezned. Mivel fognak venni tőled először amit kivizsgálnak hogy alkalmas vagy e rá. Szerinted minden jött ment beül és vért ad?:D nemlol
2014. márc. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint adhatsz, egyik sem kizáró ok, esetleg a pajzsmirigy probléma lehet csak talán az.. De a donáció előtt kitöltendő kérdőívet őszintén töltsd ki, és ezeket mondd el a vizsgálatot végző orvosnak is. Ne feledd, ő egy orvos, titoktartás is köti, meg egyébként is kiben bíznál meg, ha nem egy orvosban? Szóval vele legyél őszinte. Végső soron ő fog dönteni arról, hogy alkalmas vagy-e.
2014. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
A legutolsó akiben bíznék az egy orvos.
2014. márc. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Tudod,ha senki nem bízna egy orvosban sem, már rég "kipusztultunk"volna! Úgyhogy ezt az állításodat tartsd meg magadnak!

Kedves kérdező a pajzsmirigyedre szedett gyógyszer miatt nem valószínű,hogy adhatsz. A többi nem kizáró ok.

2014. márc. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van annyi eszem, hogy őszinte leszek az orvossal. Ha gond van a véremmel más ne kapja meg, de szerintem ez egyértelmű. Kösz a kevés értelmes választ , a sok hülye meg inkább maradt volna csendben.
2014. márc. 1. 07:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos mind a két problémád lehet súlyosságtól függően kizáró ok, majd az orvos megmondja. A drogozás tutira csak ideiglenes kizáró ok, asszem talán 1 évig.
2014. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is szedek allergiára gyógyszert,de ettől rendszeresen adhatok vért.
2014. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen kevés értelmes választ te f a rok? Teljesen jó volt az én válaszom csak a sok gány paraszt lepontozta. Fognak tőled venni hogy alkalmas vagy e . Te nagyon buta mint mondtam szerinted mindenki be megy és add vért, úg hog kitölt egy random tesztet labor nélkül?:dDD Annyira hülye degenerált vagy. Ne várd az értelmes választ ha ennyire segg hülye vagy. :'D Menny vissza füvezni de szerintem még ahhoz is hülye vagy.
2014. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó keménykedő hülye parasztnak: ha ilyen kemény vagy, írd meg hol laksz, de ne egy kamu címet. Az enyém Tatabánya Gál ltp. 406. 4/18. Te csak egy interneten keresztül keménykedő életenincs szánalmas kamukirály senki vagy, akinek annyi esze sincs hogy értelmezzen egy kérdést és arra válaszoljon.

Ui.: Én nem mondtam konkrétan a válaszodra hogy hülyeség, csak a te szánalmasan gyenge lelki világod magára vette, ebből is látszik, hogy nincs agyad.

2014. márc. 2. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!