Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kistarcsai Flór Ferenc...

A kistarcsai Flór Ferenc kórház sebészetéről tudtok-e nagyon jó, avagy nagyon rossz véleményt mondani? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 00:41
 1/1 anonim válasza:

Kerüld el jó messzire!!!


Van egy 3 éve tartó betegségem, 3 alkalommal műtötték a fent nevezett kórházban, legutóbb a kórházban dolgozó plasztikai sebész végezte a műtétet. A műtét a kórházban zajlott, de már a kontrollokra és a varratszedésekre a kis magánrendelőjébe kellett járnom "csekély" összegért alkalmanként. A lényeg annyi, hogy a varratot kiszedte két lépésben a magánrendelőjében, és a varratkiszedés után szintén kiújult a betegségem, így kerestem egy budapesti sebészt, gondoltam, ezek után már nem szeretnék idejönni negyedszerre... A budapesti sebész miután megvizsgálta és lekezelte ingyen, észrevette, hogy a plasztikai sebész egy kis varrat maradékot benne hagyott... Sztem erről ennyi elég, pedig még lehetne meséli.


Én csak segíteni szeretnék másokon. Mindenki olvasson utána, hogy hol végezteti a műtétét...

2014. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!