Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csinaljaj a 39,5 fokos...

Mit csinaljaj a 39,5 fokos lazammal?

Figyelt kérdés
Egyedul elek akire lehetne szamitani az most nen er ra hogy atjojjon, 22 eves srac vagyok, 2db rubophent bevettem mikor reggel a megmertem a 38,5 fokos lazamat, takaro alatt fekszem izzaadok vizes borogatasba csavartam mafam de 1,5 ora alatt igyis 1 fokt emelkedetr, mas gyogyszerre nincs mar penzem mett keveset keresek, micsinaljak? Ez nafyon rossz ugy es felek.
2014. márc. 16. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Tekerd be magad hidegvizes törölközőbe,vagy vegyél hideg zuhanyt,ha van kádad ülőfürdőt. A hideg kb. 26 fokosat jelent. Ha zuhanyzol vagy beleülsz úgy csináld,hogy először testmelegvizet engedj és ezt hűtsd le fokozatosan 25-26 fokosra. Ebben "ázz" 4-5 percig. Ha körbetekered magad,akkor szintén hagyd magadon legalább 5 percig,de lehet tovább is.
2014. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszobom kiprobalom

Es bocsanat a valasz rrtekelesenel rossz keze mentem

2014. márc. 16. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj :)

Lényeg,hogy jobban legyél!

2014. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

37,6nal lejjebb mae nem ment, 4 fursot vettem es hidegvizes torolkozobe fekszek a takaro alatt, de a fejem meg igyis szetrobban :(

Koszonom a furdos tippet

2014. márc. 16. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A 37,6 már nem okoz gondot! Most már feküdj,pihenj,igyál sokat és szép lassan,ahogy az immunrendszered dolgozik elmúlik a betegséged. Remélhetőleg nem lesz szükséged antibiotikumra!
2014. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jobban lettem, mondjuk ma már kénytelen voltam még fejfájással meg rossz közérzettel elmenni dolgozni, de már úgy ahogy jobban vagyok a lázam lement, de még kicsit kellemetlenül érzem magam :S

köszönöm a sok segítséget :)

2014. márc. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!