Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek ezt elfogadják...

Szerintetek ezt elfogadják (többi lent)?

Figyelt kérdés
Elhagytam a pénztárcám, a tajkártyámmal együtt és még nem volt alkalmam újat csináltatni, viszont most sürgős orvosi ellátásra lenne szükségem és olyan szakrendelőbe megyek ahol még nem jártam. Múltkor már voltam, mert azthittem az adataim benne vannak a gépbe de azt mondták, mivel nem jártam még ott, ezért nincs semmilyen adatuk rólam. Taj kártyát csak jövőhéten fogok tudni csináltatni, de van egy orvosi papirom amit még a házi orvosom adott, azon rajta van minden adatom ami szükséges természetesen tajszám is. Szerintetek ha azt beviszem el fogják fogadni tajkártya helyett?

2014. márc. 16. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van beutalód akkor tajkártya nem kell.
2014. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ahova nekem kell mennem oda nemkell beutaló.
2014. márc. 16. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendelő, orvos függő, elvileg mindenhova be kell mutasd, hogy rendelkezel TAJ kártyával, beutaló köteles v. nem köteles rendeléstől függetlenül.
2014. márc. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!