Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A mellkasröntgent hol tudom...

A mellkasröntgent hol tudom kikérni?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy 7.-én lesz alkalmassági, de még nem kaptam meg a mellkas röntgenem negatívját. Kaptam a kórházban egy megjelenésről szóló papírt, de azt elméletileg nem fogadják el. Na, de mindegy. A lényeg az, hogy tavaly Kecskeméten a kórházban csinálták nekem és, amit akkor csináltak egy évnél nem régebbi 10 nappal. Ha elmegyek alkalmasságia, akkor ezt ott ki fogják adni?

2014. ápr. 4. 12:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy egy évnél nem régebbi mellkas röntgent kell vinni. Ez még belefér éppen.
2014. ápr. 4. 12:29
 2/10 anonim válasza:
Sehol. Nekem sem adták ide a bokaröntgenem.
2014. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát én (Egerben lakom) elmentem tüdőszűrőre és ott csináltattam mellkasröntgent. Kaptam 1 papit hogy 10 nap múlva jöjjek vissza. Visszamentem oda adtam a papirt megkaptam. Nemtudom nálatok hogy megy nálunk ennyi a dolog.
2014. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Tüdőgondozóban voltál szűrésen vagy SZTK-ban mellkasröntgenen? Mert a tüdőgondozóban nálunk 4 nap múlva lehet érte visszamenni és 1700 Ft ha kikéred a leletet.

Én is a múlt héten csináltattam alkalmassági miatt.

2014. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én tüdőgondozóba, 1700-at kellett fizetni és aztán csinálták a röntgent. Két hét múlva adják ide. De a kérdés az inkább arra irányul, hogy tavaly kecskeméten csinálták nekem. Akkor gondolom azt ott elő lehet keresni, és azt nézik, mert az is még érvényes, nem régebbi egy évnél.
2014. ápr. 6. 12:07
 6/10 anonim válasza:
ha viszel magaddal nem fognak azzal szenvedni hogy előkeressék neked, főleg hogy lehet meg sincs már mivel nem tartanak meg minden leletet.
2014. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de pont ez a gond, hogy nem tudok vinni, mert holnap lesz alkalmassági a lelet mrg csak a jövőhéten lesz meg, és akkor kell érte menni
2014. ápr. 6. 12:40
 8/10 anonim válasza:
Akkor a kecskemétit kéne felhívni és ott megkérdezni.
2014. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

De nem nagyon értem amúgy hogy miért nem mentél el hamarabb. Az alkalmassági vizsgálat leírásában benne van hogy kell mellkasröntgen, tehát már rég elmehettél volna. Nem szabad az utolsó pillanatra hagyni mindent.. :/

De azért remélem előkeresik neked.

2014. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Előkeresték, így nem kell visszamenni amiatt.Azt hottem egyből kiadják, azért nem mentem el hamarabb.
2014. ápr. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!