Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 16 éves kor felett kell-e...

16 éves kor felett kell-e szülői beleegyezés nőgyógyászati vizsgálathoz?

Figyelt kérdés
16 és fél éves vagyok és Március 19-én (40 napja) kellett volna megjönnie a menszeszemnek pedig mindig védekeztünk és el szeretnék menni nőgyógyászati vizsgálatra de anyukámmal nem szeretnék erről beszélni.El tudok menni a beleegyezése nélkül vagy más felnőtt beleegyezésével? A válaszokat előre is köszönöm!
2014. ápr. 6. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiskoru vagy meg (es a szexhez is tul fiatal, de erre majd kesobb jossz ra), engedely nem kell, csak ha abortuszt akarsz peldaul. Arrol tudni kell a szuloknek is, mert GYEREK vagy meg, hiaba akarsz felnotteknekvalo eletet elni.
2014. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Az első erkölcsi útmutatásokat adott, de a lényeget nem írta le, tehát én leírom: igen, szabadon mehetsz vizsgálatra 14 éves korodtól kezdve, de akár vehetnél tesztet is most már.
2014. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!