Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy laborvizsgálati leleten...

Egy laborvizsgálati leleten rajta van, hogy milyen gyorsan alvad a vér? Ha igen, milyen formában?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 7. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy általános laborvizsgálatban nincs ez benne. Erre vonatkozóan külön kell kérni a vizsgálatot.
2014. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
d-dimert szoktak nézni, ha vérrögképződésre van gyanú
2014. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit kér az orvos. Rutin vizsgálaton ezt nem szokták, inkább műtét előtt, vagy ha trombózis veszély van.
2014. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2014. ápr. 7. 19:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek, elég gyakran van nehézlégzésem mostanában, és aggódom az embólia, vagy a trombózis miatt. Természetesen a nőgyógyászom nem küldött el vizsgálatra, csak egy 2013. 10. havi leletem van általános vizsgálatról, és azon próbáltam keresni valamit. Köszönöm szépen.
2014. ápr. 7. 19:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs ilyen rajta,azt csak külön indokkal szoktak kérni.
2014. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elmegyek nőgyógyászhoz jövőhéten, és valószínűleg abba fogom hagyni a fogamzásgátlót, illetve kérek majd háziorvostól beutalót vizsgálatra.
2014. ápr. 7. 19:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól teszed kedves kérdező. És kérdezem az összes olyan pasitól, akik nem vesznek részt a fogamzásgátlás megoldásában, mert úgy gondolják, hogy az a nő dolga, még a bizonyítottan veszély fogamzásgátló tabletták szedésével is, hogy ők is szednék évtizedekig a mérgeket?
2014. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Itt ezt az utálkozást most tegyük félre kérlek. A párkapcsolatomban én ragaszkodtam a fogamzásgátlóhoz, mert én gumi mellett nem érzek semmit, ráadásul amíg azt használtam, rendszeresen visszajött a hólyaghurutom is. Fogamzásgátló mellett minden szép és jó, ezt az egyet leszámítva. A páromnak oly' mindegy, hogy gumi, vagy fogamzásgátló, nekem nem volt az. :)
2014. ápr. 7. 20:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha vannak véralvadási problémáid akkor is lehet találni olyan védekezési módot,ami mindkettőtöknek megfelel és biztos módszer(pl. Mirena). Gondolom erről majd a nőgyógyászod is fog tájékoztatni. De tény,hogy neked így nem valóak az ösztrogén tartalmú tabletták.
2014. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!