Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Enyhe aranyérre mit ajánlotok?

Enyhe aranyérre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem is vagyok biztos benne, hogy aranyér. De van egy nagyon kicsi bőr kitüremkedés. Természetesen, elmegyek majd megvizsgáltatni, de addig is itthon szeretném kezelni. Ezért is kérném azok tanácsát akik tapasztaltak ebben, hogy milyen kenőcsöt/kúpot ajánlanak. Kinek m vált be.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. ápr. 9. 20:39
 1/2 nicola73 ***** válasza:

Azt ajánlom vizsgáltasd meg és ne szégyelld mert amikor begyullad akkor már nehezebb kezelni. Én pont ma voltam lett a kórházban és egy proktológus orvos megvizsgálta.

Nekem kívül van. Adott rá Aurobin krémet (1500 Ft TB támogatás nincs rá). Ez a vénákat összehúzza. Napi 2-4 alkalommal kell kezelni. Székelés után mindig tisztálkodj vagy használ nedves törlőkendőt (Libero). Nincs rá tapasztalatom mert nekem is ez az első és csak egy cseresznyemag nagyságú, de reménykedek ha használom rendesen a krémet akkor visszahúzódik. Neked mekkora és hol van? Több információt itt találsz róla : [link]

2014. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a részletes választ és a linket. Mindenképp elmegyek a napokba megvizsgáltatni, nem kezdem el magamtól itthon kezelni.

Nekem a gát felőli résznél, a végbélnyílásnál van egy nagyon kicsi bőr kitüremkedés.

Még annyi kérdésem lenne, hogy téged hogy vizsgáltak meg? Végbéltükrözéssel, vagy valami más módszrrel? Fájt a kezelés?

2014. ápr. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!