Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érden keresek háziorvost!...

Érden keresek háziorvost! Valaki tud ajánlani?

Figyelt kérdés

Mivel úgymond "megszűnt" az előző háziorvosom ezért keresnék itt Érden egyet mivel ez a jelenlegi lakhelyem és az előző Pesten volt.


Tudtok ajánlani háziorvost aki jó is meg normális? Mert itt Érden az egészségügy ugye nem valami kimagasló és ezért fordulok ide,hogy hátha tudtok ajánlani egy jót mert itt Érden nem sok orvost ismerek..



2014. ápr. 16. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
dr. Radvánszky Katalin, kicsit katonás a stílusa, de nagyon rendes, alapos lelkiismeretes doktornő(Mi is úgy mentünk át hozzá családilag egy másik orvostól)
2014. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted hogy "katonás "?
2014. ápr. 17. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ez az utyuli-putyuli negédes,túlkedveskedvő,de tényleg ért a szakmájához, alapos nagyon. Én legelöször akkor mentem hozzá mikor egyik éjszaka begörcsöltem és nem tudtam hogy a hasam vagy a derekam fáj.Nagyon alaposan megtapogatott,laborba küldött.Mikor kiderült hogy méhgyulladásom van, visszavittem neki a leletemet, ő ajánlotta fel hogy kiír pihenni.
2014. ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Dr.Tóth Katalint tudnám ajánlani, ő is nagyon alapos. Sajnos mindig sokat kell nála várni de sokan járnak hozzá és mint írtam alapos is. Nálunk az egész család hozzá jár, már a nagyszüleim is hozzá jártak.

Párom a saját dokijánál 10 perc alatt végzett, mondanom se kell meg se vizsgálta csak megkérdezte mi baja és az alapján diagnosztizált!

2014. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!