Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elsősegély tételek B jogsi?

Elsősegély tételek B jogsi?

Figyelt kérdés
Neten bárhogy is keresgélem mindegyik más. Nagyon idegesít, hogy nem találok normális oldalt, ahol minden szépen le van írva. valakinek esetleg nincs meg az a 70-80 tétel kidolgozva vagy nem tudja, hogy tudom megtalálni? Kaptam ismerőstől egyet, de azon csak 30 tétel van és nem akarok ez miatt megbukni majd. Köszönöm!
2014. ápr. 22. 11:00
 1/4 anonim válasza:

[link]

Itt minden megvan, én innen tanultam, a tanfolyamon is ezt javasolták. Sok sikert! Nem nagy cucc.

2014. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2014. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én azt húztam, mit kell csinálni, ha a delikvens izzad rázza a hideg, én azt válaszoltam bepánikolok, mentõthívok, és amíg kiér követem a diszpécser utasításait, ezzel átengedtek, ilyen komolyságú egy eü vizsga...
2014. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

persze tudom, hogy nem nagy cucc, de azért szeretnék felkészülni rá, mert kitudja, mikor lesz szükségem a tanultakra! Köszi a tippeket ki is nyomtatom! Még van 1 hónapom, addigra az elméleti része menni is fog, a gyakorlatit meg ott majd ugy is megmutatják!

Köszi!

2014. ápr. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!