Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy tudok hozzájutni egy...

Hogy tudok hozzájutni egy szakrendelés, akár több évre visszamenően vizsgálataim leleteihez?

Figyelt kérdés
Sajnos alapos a gyanú, hogy több évre, évekre visszamenőleg téves vagy hiányos diagnózisok, vizsgálatok történtek betegségemmel kapcsolatban. Minden eddigi lelet a rendelésen van. Ezekre vagy másolatukra lenne szükségem. Hogy tudom megszerezni ezeket? Milyen lépéseket kell tennem, sorrend stb. Ha van valami rendelet kérem számát, hivatkozási azonosítóját szíveskedjenek beírni. Köszönök minden segítő hozzászólást!

2014. ápr. 24. 23:00
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem, ha be vagy regisztrálva a magyarországra (okmányirodában lehet) akkor le tudod kérni az adataidat.

2014. ápr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs, de lehet félrement valami: nem a személyes adataim a téma, hanem orvosi vizsgálat leletei. De ha én nem értem jól, elnézést
2014. ápr. 25. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!