Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kell fizetni a körzetinél a...

Kell fizetni a körzetinél a fogpótlásért?

Figyelt kérdés
Még gyerekkoromban letört a fogam, igaz ennek már 20 éve. Akkor ki lett pótolva és persze fizetni is kellett érte, a körzeti fogorvos csinálta. Egy évtizeddel később megint csináltatnom kellett (szintén a körzetivel), de akkor nem kért érte semmit. Eltelt újabb 10 év és most megint készülök a dokihoz. A kérdésem az hogy vajon most kell e fizetni? A beavatkozás ugyanaz lenne, kijavítani a porcelán pótlást.

2014. ápr. 25. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2014. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. A testvérem kb. 3 éve csináltatott akkor egy porcelánfog 8000 Ft volt.
2014. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem egy komplett fog kell, csak egy kis darab pótlása szükséges. És legutóbb nem kellett fizetnem, ezért vagyok bizonytalan.
2014. ápr. 25. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fel tudja építeni a hiányzó részt, az ingyenes. De ha koronát kell rá húzni, akkor a fogtechnikusi díjat fizetned kell.
2014. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tesómnak 5 vagy 10 ezer lett volna az, amire te gondolsz, Sztk-ban.
2014. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!