Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem ismerik az emberek...

Miért nem ismerik az emberek a helyettesítő orvos fogalmát?

Figyelt kérdés
Nem először olvasom,hogy most nem tudok elmenni az orvosomhoz mert szabin van és csak akkortól rendel. Miért nem mennek el az emberek ahhoz aki helyettesíti? Azt értem ha a másikhoz valamiért bizalmatlanok. De itt nem erről van szó. Nincs orvos mert szabin van ergo nincs kihez menni.
2008. júl. 27. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert az orvos bizalmasuk ő jobban ismer minket mint a másikat és nem szeretnének újból kitárulkozni , sokkal könnyebben elmagyarázza a saját orvosának a problémáit , mint egy vad idegen embernek. Én is és gondolom és más se szeret más orvoshoz járni de ha fontos vagy sürgős megtesszük , de ha nem sürgős és ráér a " dolog " akkor inkább megvárjuk a saját orvosunat és szerintem TE is így vagy ezzel.
2008. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de itt csupa olyan kérdés van amivel fontos lenne mielőbb orvoshoz menni. pl gyerekem 2 napja szájpenészes mivel kezeljem. 3 napja megy a hasam kismama vagyok stb. csupa akut eset amivel nem biztos, hogy várni kellene.,
2008. júl. 27. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán azért mert hülyék? Ha nincs komoly bajom, én sem megyek másik dokihoz, de azért olyan esetekben, amiket te is leírtál, én elmennék máshoz is.
2008. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!