Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fertőtlenítés a betegápolás...

Fertőtlenítés a betegápolás során?

Figyelt kérdés

Az alapvető higiénia nagyon fontos, kiváltképp ha beteg emberrel is együtt élünk. Édesanyám ápolása során sokszor használok fertőtlenítőszereket ( pl. ágytál, fürdő,stb.), de ezek nagyon erős vegyszerek , sokszor elviselhetetlen a szag, ráadásul elég drágák is.


Olyan fertőtlenítő szert keresek, amely környezetbarát, sokáig elég.



2014. máj. 8. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ami környezetbarát az az ecet, de az meg nem elég erős. hipó még olcsó és jó is. ezen nem igazán tudsz spórolni.
2014. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem házi fertőtlenítőszert keresek, hanem olyat, amely több napig is eláll, nem allergizál.
2014. máj. 8. 16:29
 3/4 anonim válasza:

Én ismerek egy nagyon jót,

1.környezetbarát ( 5.5 PH-értékű oldatot ad)

2.nem allergizál (mivel nem jód tartalmú)

3.sokáig elég ( ez egy tabletta, amit vízben kell feloldani, majd az oldat eláll akár 10 napig is)

4.klórtartalmú, tehát kiváló fertőtlenítő több felületen is

Szóval én mindenképpen ezt ajánlom. Nagyon sok van benne, ráadásul könnyű is tárolni.

Klorseptnek hívják, van sokféle kiszerelésben. Remélem tudtam segíteni, ezek az én tapasztalataim.

2014. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi is ismerjük a Klorseptet( barátnőm ajánlotta.)


Egy elég dohos lakásban élünk, a penész foltok folyamatosan jelen vannak... ez legalább hasznos volt és nagy mennyiséget kaptunk, így olcsóbb is. Számunkra ez is nagyon fontos.

2014. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!