Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon megfáztam! Orvos vagy...

Nagyon megfáztam! Orvos vagy suli? A többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon folyik az orrom.Egész nap egy folytában tüsszögök egész nap,majdnem folyamatosan!Köhögök is de nagyon.És mindig be van dugulva!Nem tudom kiejteni az orrhangokat!

Lázas nem vagyok.

Az lenne a kérdésem hogy menjek suliba,vagy inkább orvoshoz?

Írok 6 dolgozatot a jövő héten,ebből 4 TZ!

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. máj. 10. 17:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
59%
Nem szoktam válaszokat írni de erre muszály. Én apr9.én ugyanígy voltam és a sulit választottam . Hát jó lázas lettem és majd 1 hónapja regenerálódok. Ez nem játék .Te döntesz vagy még mész pár napot vagy annyira belázasodsz ,hogy 40fokos nyári hőségben is fázni fogsz. TZ- k meg levannak szarva. Üdv.
2014. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat en a sulit valasztanam. De az elozo megfazasaid tobb napig szoktak tartani?
2014. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Suli. Én is mindig bementem ha dolgozatokról volt szó... és nem haltam bele. Sokkal rosszabb utólag megírni a dolikat.
2014. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát azt hiszem el kell mennem.

De ha valaki esetleg még tanácsolna valamit csak szóljon,bátran!

2014. máj. 11. 07:05
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja és nálam egy nátha kb. másfél,két hétig tart.


U.I.:Még jobban köhögök,és a tüsszögés sem akar szűnni!

2014. máj. 11. 07:22
 6/12 A kérdező kommentje:
Végül is elmentem.Meg is bántam!Jól belázasodtam,most tartok ott,hogy már majdnem teljesen jól vagyok!
2014. máj. 25. 19:22
 7/12 anonim válasza:
28%
Az első válaszadö vagyok. Gratulálok én szóltam. Hülyékkel nemtudok mit tenni.
2014. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már bocsi,de nem vagyok hülye,és szerintem nem csak te válaszoltál.Mi van akkor,ha nem rád,hanem valaki másra hallgattam?
2014. máj. 31. 20:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: fel se vedd... egyesek szerint itt mindenki más h.lye, csak ők nem. Merthogy ők megmondták... stb. Arra nem gondolnak, hogy mások más dolgokat is mérlegelnek mert más helyzetben vannak, de mindegy.
2014. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 1. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!