Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudnám megnézni, hogy a...

Hol tudnám megnézni, hogy a 17. kerületi gyermekfogászatnak ki a betegjogi képviselője?

Figyelt kérdés

Ma vittük a fiamat fogorvoshoz és a doktornő ellen tennék panaszt még akkor is ha nem sok következménye lesz, de amit csinált nem hagyhatom szó nélkül.

Köszönöm a segítséget.


2008. júl. 28. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy sztk-ban voltál-e vagy sem de elvileg minden rendelőben ki kell legyen írva a betegjogi képviselő elérhetősége stb. Ha még jársz valahol vagy vissza kell menjél nézd meg úgy. Vagy hívd fel a rendelőt ha sztk, akkor ott aki felveszi biztos tud neked segíteni.

Egyébként nem biztos,hogy felesleges. Én is jártam hasonlóképp és az illetőt figyelmeztették. Elég kellemetlen volt neki,hogy kivizsgálták az esetet.

2008. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor holnap visszamegyek és megnézem.

Igen, sztk rendelés volt-sajnos az én fogorvosom szabira ment, a fiamnak meg fájt a foga így muszáj volt elvinnem a hozzánk tartozó rendelésre:(


Hirtelen döbbenetemben azt sem tudtam mit csinálja, anyum mondta, hogy tegyek panaszt...


Még1x köszönöm.

2008. júl. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!