Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szörnyen görcsöl a hasam, és...

Szörnyen görcsöl a hasam, és híg a székletem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész,hogy hétfő hajnalban belázasodtam két napon keresztül 40fokos lázam volt, sikeresen kedd-szerda éjféljére eltudtam mulasztani a lázat, de egyből bejött a hasmenés, és annyira fáj közben a hasam ,hogy szinte a falba verném a fejem közben. Már elértem arra pontra,hogy inkább menjen a hasam . Csak jöjjön ki valami , mert az elmulasztja 10 percre az iszonyú hasfájást. De a rossz dolog,hogy elfogyott a székletem és a hasam küldene engem a wécére , de ott csak erőlködök és vér jön ki közben-még nagyobb fájdalmakat okozva . 2 napja ez megy,voltam körzeti orvosnál, de kórházban is(mire beértem a kórházba elmúltak a fájdalmaim , nem reagált a hasam semmilyen nyomásra-ahogy hazaértem természetesen folytatódott).

Szedtem a láz ideje alatt Algopyrint, Cataflant, de most a hasmenéses időszak alatt Normafloret, Smectát és NoSpát szedek. Valaki tudna segíteni , hogy mit tegyek? Jók ezek a gyógyszerek? Mikorra múlik el várhatólag? Esetleg volt akivel ilyen történt még? Minden választ köszönök! 15F



2014. máj. 15. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyálkás a vér?
2014. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen!
2014. máj. 15. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy ez bélgyulladás lesz. Mindenképpen menj vissza az orvoshoz.
2014. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is volt ilyen. Béltükrözés lett a vége, szerencsére altatásban.
2014. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

visszamentem orvoshoz, ott kaptam új gyógyszereket. Hydrasec- 100 mg-os , 10 szem van benne , napi 2-t kell bevenni, nekem már az első nap után segített. Ma este tudtam végre aludni, egyszer sem keltem fel. Reggel már darabosabb volt a székletem , szóval ezt ajánlom mindenkinek. Adtak még mellé Humana Electrolytot- ez egy táp amiben fontos vitaminok vannak. Úgy látszik elkezdtem gyógyulgatni tőlük, és én minden ilyen tünettel küzdőnek ezt a két gyógyszert ajánlom. A smecta + normaflore nálam semmilyen pozitív hatást nem váltott ki, de hát nem vagyunk egyformák.

Köszönök minden választ !!

2014. máj. 17. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!