Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Próbáltatok már hévízi súlyfür...

Próbáltatok már hévízi súlyfürdőt vagy iszapkezelést? Bárki vehet súlyfürdőt, vagy kaphat iszapos kezelést?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen érzés. Hamarosan megyünk a családdal és szeretném kipróbálni.

2014. máj. 21. 15:17
 1/1 anonim válasza:

Én iszappakolást próbáltam már, azt szinte "bárki" kaphat, viszont súlyfürdőt úgy tudom minden esetbe csakis orvosi vizsgálat után és orvos utasításának megfelelően lehet kapni.

Az iszaphoz ajánlom az új "dagonyázót", amit sima fürdő belépővel is ki tudsz próbálni.

Egyébként nagyon kellemes, meleg érzés, igaz utána kicsit elfáradsz. A meleg és a magas ásványi anyag tartalom miatt.

2014. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!