Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki ismeri Dr. Erdélyi...

Valaki ismeri Dr. Erdélyi László sebészt? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 15:15
 1/2 Attilaszanto válasza:
A XVIII.kerületi Jahn Ferenc kórházban voltam 2 nappal ezelőtt proktológiai problémával. A sebészeten tudtak fogadni, az említett nevű orvos vizsgált meg. Lakcím szerint nem oda tartozom, ezt szóvá is tette, de azért megvizsgált, sőt a végén tanácsot is adott, amit köszönök szépen. Viszont a vizsgálat előtti kellemetlen belsőaranyeres panasz, azóta elkeserítő módon sokkal rosszabb. Nagyon megtépett a gumikesztyűs vizsgálat közben, ki is fordította, pedig addig ilyen panaszom nem volt. Alig bírtam hazamenni, s még két napig folyamatosan rosszabbodott utána, elkeserítő volt az egész. Öröm az ürömben, hogy a nyomoromat elpanaszolva tudtam meg a munkahelyemen egy klassz szer nevét, aminek köszönhetően gyorsan javul, és ezt javaslom inkább, mint az említett doktor úr vizsgálatát. A cucc neve detralex, ami flavonoidokat tartalmaz, vagyis mégcsak nem is gyógyszer, sőt bárki használhatja az érfalak erősítése céljából, pl visszér problémák kezelélére, vagy megelőzésére.
2021. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Attilaszanto válasza:
Pontosítás: Nem Jahn Ferenc kórház neve, hanem a XVIII. ker-ben a Kőbányai úton lévő kórházban történt az eset.
2021. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!