Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Keszthelyen vagy Zala megyében...

Keszthelyen vagy Zala megyében van gyereknőgyógyász?

Figyelt kérdés

Állandóan szőrtüszőgyulladás szerű valamikor vannak a nagyajkaimon és arra gondoltam el kellene mennem.Oda mehetek szülő nélkül?

Hogy folyik le egy vizsgálat?

2 éve menstruálok 12/l


2014. máj. 26. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen három gyereknőgyógyász van: dr. Goldfinger Jenő, dr. Vörös Zéta és dr. László Attila. Én Goldfinger Jenőt ajánlanám, nagyon félelmetesen néz ki, de rettenetesen kedves és óvatos! Szerintem beszélj anyukáddal erről, ő tud segíteni. Egyébként ha sztk-ba mész, akkor időpontot kell kérni, ha magánrendelésre, akkor is, bár Goldfingerhez nem muszáj, akkor is fogad, ha nem jelentkeztél be a magánrendelésére, de ez pénzbe kerül (5 ezer ft egy vizsgálat nála), ezért is érdemes lenne anyuáddal beszélni erről.
2014. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:)sajnos anyuval ilyenekről nem szoktunk beszélni de majd megoldom
2014. máj. 26. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kiskorú vagy akkor mindenképpen szülővel kell menned, mert alá kell írni a szülőnek, hogy beleegyezik, hogy téged megvizsgáljon az orvos. Nincs ebbe semmi, nyugodtan felhozhatod a témát anyudnak, vagy ha van 1 nagynénéd , vagy idösebb unokanővér. ők tudnának közvetíteni anyukád felé.
2014. máj. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem mond azt anyudnak, hogy elszeretnél menni orvoshoz, mert szőrtüszőgyulladásod van, és akkor majd megkérdezi, hogy hol van ez, és akkor megmondod neki. Elmehetnél bőrgyógyászhoz is vele, ö is tud ebben segíteni.
2014. máj. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké megpróbálom:)nőgyógyász NŐt esetleg tudnál ajánlani mert nem akarok férfit.
2014. máj. 28. 06:33
 6/8 anonim ***** válasza:
ez igazából bőrgyógyászra tartozik.
2014. máj. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem Kkeszthelyen vagy Zala megyében élek, nem ismerek ottani orvosokat. A házi orvosotok tudna ajánlani NŐorvost.Bőrgyógyászok között biztos találsz egyet.Ha le mész a szakrendelőbe , és a Bőrgyógyászaton ki vannak írva a nevek és nézd meg hogy mikor rendel NŐbőrgyógyász.
2014. máj. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dr. Pál Marianna -- Bőrgyógyász--Keszthelyi *szakrendelő.
2014. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!