Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SÜRGŐS. Bevegyem előtte?

SÜRGŐS. Bevegyem előtte?

Figyelt kérdés

L-Thyroxin Henning 50 mikrogramm tablettából szedek reggel éhgyomorra 1 szemet pajzsmirigy alulműködésre. Holnap vérvételem lesz, TSH,FT3,FT4-et nézik és az AntiTPO-t. Akkor holnap vérvétel előtt bevegyem a gyógyszeremet vagy majd csak vérvétel után? Reggel ébredés után szoktam és ugye utána 30 percig nem ehetek és nagyon nem is lehetne inni se.

Most nézik először ezeket, ez az első pajzsmirigyes vérvételem.

Szerintetek bevegyem?


18/L



2014. máj. 26. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akármit csinálsz (biztosan kétfajta választ fogsz kapni, igent meg nemet), szóval akármit csinálsz, az a fontos, hogy közöld a laborossal és az értékelő orvossal is. Ha nem tetszik neki, max elküld még egyszer.
2014. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, rendben van. :)
2014. máj. 26. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen járok vérvételre a pajzsmirigy hormonok miatt, nekem mindig utána kellett bevennem a gyógyszert. Állítólag így pontosabb képet kapnak arról, hogy mennyit hormont termelhet a pajzsmirigy. Mellesleg, ha nem előírás szerint veszed be aznap, kimarad, vagy nem éhgyomorra, az égvilágon semmi nem fog történni. Nem leszel rosszul, nem lesznek tüneteid, stb. Egy nap itt nem számít.
2014. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vettem be végül, csak a vérvétel után. :)

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz. :)

2014. máj. 27. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!