Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy igényeljek tb-t és hogy...

Hogy igényeljek tb-t és hogy igazoljam a külföldi munkát?

Figyelt kérdés
2008 juniusában jöttem ki angliába és attol kezdve 2011 juliusáig dolgoztam majd gyesen voltam 2012 májusáig utána dolgoztam 3 és fél hónapot!Otthon nem is fizettem tb-t, mert tanuló voltam, amiota itt vagyok fizetem itt, de azt nem tudom, hogy hogy működik otthon, hogy mivel tudom igazolni az angliai munkát és azt hogy itt biztositva voltam és hogyan kell otthon bejelenteni, meg azt is szeretném megtudni, hogy kapok e munkanélkülit amig nem találok munkát és hogy gyest? Mert kisfiam augusztusban tölti be a 3. életévét! Kérem az írjon aki biztosan tudja! Elöre is köszönöm!

2014. máj. 28. 11:17
 1/1 anonim válasza:

Letezik egy nyomtatvany,amit kitoltve haza kell kuldened,mert visszamenoleg behajthatjak rajtad a tb-t.

Nem tudom,hogy akkor mi van,ha tanulo voltal.

Az egeszsegpenztarban mindenkepp bejelentest kell tenned,hogy te kulfoldon elesz es itt fizetsz tb-t.Ne mulaszd el,mert evekre visszamenoleg megvaghatnak:/

A tobbi kerdesedre sajnos nem tudok valaszt adni.

2014. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!