Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudnám a vágásaimat...

Hogyan tudnám a vágásaimat eltüntetni, eltakarni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyünk osztálykirándulásra és szét van vágva a kezem... Mivel az idő már nem olyan, hosszú ujjúval nem tudom elrejteni őket.. karkötőkkel se, mert túl nagy felületen vannak... Viszont nem szeretném, ha meglátnák olyanok, akiknek nem kéne... Ha valakinek bármi ötlete van, hogyan rejtsem el őket, az írja már meg.. Nagyon nagyon szépen köszönöm előre is!

U.I.: "hülye vagy, hogy vágod magad"...stb jellegű válaszokkal hagyjatok. Köszi.


2014. jún. 3. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira titokban akarod tartani, akkor letojod h meleg van és felhúzod a hosszú ujjút...
2014. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha rákérdeznek, én a "segítettem havernak macskát fürdetni és összekarmolt" szöveget mondom... mondjuk nem tudom, milyen irányban vannak rajtad
2014. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy ha vagdosod magad, kérd pszichiáter segítségét!

Amúgy vékony hosszú ujjú pulcsi, vagy alapozó, vagy sok vastag karkötő.

2014. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem vagy a macskás, vagy bekötöm és azt mondom, elestem.

Utolsó, köszönöm :") Tudom :") Voltam már pszichiáternél, semmit nem segített ;)

2014. jún. 3. 20:29
 5/5 200025 válasza:
Kösd be gézzel, és mond azt, hogy meghúzódott, és ezért kötöttétek be.
2014. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!