Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szekesfehervaron lelkiismerete...

Szekesfehervaron lelkiismeretes felnott noi haziorvost ismer valaki?

Figyelt kérdés

Pozitiv es negativ tapasztalatok. Kihez ne az is mar elorebbb visz.

Csalad jart mar Vegh Valeria, Meszaros Melinda es SArafi Andreanal.

VEGH sosem hitte el mit erzek semmit nem tudtam vele megbeszelni.

Meszaros 4eve jarok hozza ket terhesseg csak az asszisztenssel talalkozom v helyettesitessel. Egyszer csiptem el akkor is tav gyogyitott ugy nezi meg a gyulladt torkot h kb ket lepes van koztetek maszk rajta es kinyujtja akezet bene a nyelv leszoritoval de ne nem er el csak a levegobben tartva mint egy palcakent jelez nyisd ki a szad aha piros.

utolsohoz a parom jar. Megfertozodott torokbaci laz, befertozte az egesz csaladot is. Mar a veget jarta a betegseg mikor szogbe lepett elment tetanuszt kerni, megemlitette a betegseget melyet a dr ugy diagnosztizalt allergias felirt ZIrtecet. Sose volt az, igy nekemjol jott a veny :-)

Bizom benne h vannak meg lelki ismeretes, odafigyelo,torodo orvosok is es h megosszatok velem hova erdemes bejelentkezni, ha tenyleg baj van biztosan segit.



2014. jún. 14. 15:42
 1/3 anonim válasza:
Dr. Solymosi Zsuzsát ajánlom, az Esze Tamás utcában rendel. Nagyon lelkiismeretes, alapos és barátságos. Amikor kismamaként jártam hozzá, azt is felajánlotta, hogy ne húzzak sorszámot, hanem menjek be hozzá soron kívül. A rendelési idő második felében érdemes inkább hozzá menni, mert akkor kevesebben vannak (az elején sajnos elég nagy a tumultus).
2014. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a Solymosi doktornő sokminden, csak nem lelkiismeretes. És szakmailag sincs a topon.
2018. aug. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Solymossi doktornőt ajánlom én is az Esze Tamás utcában. Háziorvosként felismerte a betegségemet, amit sok orvos előtte figyelmen kívül hagyott. Neki köszönhetem, hogy ma is jól vagyok. Emellett egy végtelenül kedves és türelmes ember, igazi orvos, aki nem csak a betegséget, de a beteget is gyógyítja!
2019. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!