Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most mire számíthathatok,...

Most mire számíthathatok, ezek után?

Figyelt kérdés

Az egész ott küzdött hogy átmentem külföldre bulizni, vagy is csak úgy iszogatni. Továbbiakban úgy alakult hogy nagyon berúgtam, hánytam, elestem, és igen bevertem a fejemet hátul.

Ez után a mentők be vittek a kórházba hajnali 1 felé és délután 14 kor engedtek ki. A kórházban infúzió ra kötöttek, valamint elvégeztek rajtam egy CT röntgent,amikor az orvos megirta a zárójelentést azt mondta hogy ezzel a papírral mennem kell a biztosító hoz, mert hogy ez nem lesz ingyenes ez a kezelés. Mivel már elmúltam 18 így a felnőttökhöz raktak be. Viszont a zárójelentésen egyetlen magyar szó sincs amit eltudtam volna olvasni. Így nagy gondban vagyok.


Szerintetek mire számíthatok most? Mennyi lesz,mennyi lehet majd a fizetni való ősszeg?



2014. jún. 22. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hová mentél bulizni?
2014. jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szlovákia,de én Magyarországon lakok.
2014. jún. 22. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!