Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek a mosdósi...

Mi a véleményetek a mosdósi ápolási, vagy a krónikus osztályról, esetleg a geriátria milyen? Dr. Ádám Ildikóról?

Figyelt kérdés
Sok rosszat hallottam eddig, de szeretnék több véleményt kapni. Állítólag előre kell borítékot adni ennek a főorvos nőnek, különben a beteggel és a hozzátartozóval is etikátlanul, megalázóan viselkedik, a páciensekkel meg nem törődik. Tapasztalt valaki ilyet? Az ápolási fizetős osztály, azt ki tudjuk fizetni, de külön borítékra nem fog telni a doktornőnek:-(, így mire számítsak? Kérem, aki volt vele kapcsolatban, vagy ismeri az ellátás minőségét írjon! Csak nem lehet ilyen valaki, remélem ellenvéleményt is kapok:) Köszi előre is

2014. jún. 29. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt tudom mondani, hogy ha egy mód van rá ne menj oda, vagy senkidet ne vidd oda. Kevés a nővér, frusztráltak. 2 orvos van kb. 100 betegre (ők viszik az ápolási, krónikus, és a geriátriai osztály betegeit), így képzelheted milyen az ellátás. Mi nem adtunk előre hálapénzt, mert távoztatáskor szoktunk máshol is, de úgy beszélt velünk az osztályvezető asszony, hogy azt sose felejtem el, így úgy döntöttünk, utólag meg nem adunk, nem érdemelte ki, sőt, egy feljelentést érdemelt volna. Rágalmazott minket, lekezelő volt, és a papámra hetente egyszer nézett rá, a gyógyszerein szinte nem is változtatott, vizsgálat csak labor volt, így lényegében nem is kezelte orvosilag, pedig nem az ápolásin volt. Ha gondolod írj privátban, és részletezem, de inkább azt kívánom, hogy találj valakit, aki pozitív tapasztalatokkal bír az ottaniakról, hátha nem az az általános, ami velünk volt.
2014. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kisasszony06 válasza:
Szia.Én szívem szeeint soha egyik rokonomat sem engedném oda.Mégis az apósomat oda vitték de semmit nem törődtek vele az oevosok.az ápolónő lelkiismeretesen itatta,nagyon kevesen vannak ezért nem foglalkoznak ott senkivel sem.Aki teheti ne vigye oda rokonát ha nem muszáj.
2016. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!