Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pécsiek! Kit tudnátok ajánlani...

Pécsiek! Kit tudnátok ajánlani megbízható fül orr gégészt, akiben tényleg meg lehet bízni, segítőkész, és nincs olyan érzésem, hogy nem körültekintően végzi a kivizsgálásom?

Figyelt kérdés
Fél éve lassan hogy folyamatos arcüreggyulladásom van, ebből 3 hónapja már fogászatra járok, mert állítólag fog okozza az arcüreggyulladást, a fül orr gégész szerint. Már a fogköveimet is eltávolította a fogorvos, kihúzásra került egy fogam, kettő fogam gyökér kezelve lett és semmi változás, két napja megint voltam a fül orr gégésznél aki szerint semmi változás ugyan olyan gyulladt mindenem, és visszautal fogorvoshoz. Nagyon kétségbe esett vagyok, hogy nem elég körültekintőek az orvosok, annyi rosszról hallani mostanság. Most már másik fogorvoshoz is bejelentkeztem hátha ő megtalálja a ludas fogat, de ki kérném más fül orr gégész véleményét is, hogy megnyugodhassak, és tudjam valóban fogprobléma okozza a gyulladást.Aki tud megbízható gyakorlott szakorvost itt Pécsen, kérem írjon!

2014. júl. 2. 01:47
 1/2 malnast válasza:
Dr. Néma Eszterről jókat hallottam.
2014. júl. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. júl. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!