Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Saját magamnak emelhetem az...

Saját magamnak emelhetem az inzulin színtemet vagy csökkenthetem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Emelheted is meg csökkentheted is, csak éppen nem célszerü, mert rövid idö múlva a kórházban kötsz ki. NEm véletlen, hogy kórházi keretek között kell beállittatni, hogy kinek mikor és mennyi kell.Ha a saját kútfejed szerint változtatod, akkor az életeddel játszol.
2010. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Óriási gyakorlat kell hozzá. Óriási. Közel 40 éve vagyok cukorbeteg, de max 1 egységet és minimum 1 egységgel kevesebbet adok be ha úgy látom jónak. Viszont vedd figyelembe télen több az inzulin igény, mint nyáron. Napi négyszer nézem a vércukromat, és maximalista vagyok! De mindenkinek más az inzulin igénye. Tessék visszamenni a cukorbeteg gondozóba, vagy a kezelőorvosodhoz, és kérj tőle tanácsot. Légszives! Ne kockáztass!!!!
2010. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!