Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találnék Nyíregyházán jó...

Hol találnék Nyíregyházán jó pszichológust?

Figyelt kérdés
Családi és párkapcsolati problémáim vannak fél éve, amit próbáltam magam rendezni és megoldani több-kevesebb sikerrel, de olyan dolgok történtek velem az utóbbi fél évben, hogy úgy érzem szükségem lenne arra, hogy beszéljek egy szakemberrel. Sosem voltam még hasonló helyzetben, ezért nem tudom mennyire lenne hatékony, de egy próbát megér... Kérem aki volt már hasonló helyzetben az írjon, hogy merre találnék Nyíregyházán egy segítőkész, kedves, megbízható pszichológust, aki lehetőleg nő... illetve érdekelne, hogy milyen áron működik ez a dolog manapság. Köszönöm előre is a válaszokat! :)

#pszichológus #egyészségügyi ellátások #orvosi szakrendelés
2014. júl. 11. 21:51
 1/2 anonim válasza:
Az SZTK-ban van egy no pontosan a nevet nem tudom de ahhoz kepest hogy ingyen van nagyon jo
2014. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!