Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy hívják azt a b betűvel...

Hogy hívják azt a b betűvel kezdődő betegséget, amely során a fehér vérsejt folyik? Szóval nem egy egészet alkot, hanem egy paca és mozog?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez így elég átláthatatlan, megmondom őszintén ezekből az információkból fogalmam sincs mire gondolsz. Biztos nem a leukémiára célzol? (Fehérvérűség). Vagy a b-ről gondolom, hogy basofil granulocyta eltérés, de így hogy mozog paca folyik, csak a leukaemia jut eszembe. Ha adsz több infót próbálok segíteni.
2010. jan. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyis a fehérvérsejtnek nincs sejthártyája?
2010. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a basophil izééé lesz..köszi...

csak a b betű maradt meg a fejembe.

nálam ez az allergiám miatt alakult ki

köszi:)

2010. jan. 8. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A basophil granulocyta még önmagában nem betegség, egy teljesen normális alkotó elem, szerintem a google talál valamit, ha beírod, hogy basophil granulocyta, vagy esetleg kvalitatív vérkép címszó alatt keresd és itt már az ezzel kapcsolatos betegségeket is megtalálod. Mivel írtad, hogy allergiás vagy, így már azonban azt hiszem én is tudom mi a gond.
2010. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!